fbpx
Група "Фенікс", м. Київ

Гаряча лінія:

(098) 300-01-01

(044) 360-87-50

Наша допомога БЕЗКОШТОВНА

передзвонити?

Питання нових членів АА

Ця інформація призначена для тих, хто вперше звертається до АА. У ній наводяться відповіді найбільш типові питання, які ставлять нові члени Співдружності, питання, що хвилювали нас самих, коли ми тільки прийшли в АА.

ЧИ Є Я АЛКОГОЛІКОМ?

Якщо ви постійно випиваєте більше, ніж збиралися, якщо, почавши пити, ви не можете зупинитися, якщо у вас на цьому ґрунті виникають неприємності або трапляються провали пам’яті, то цілком імовірно, що ви стали алкоголіком. Визначити це зможете лише ви самі. В АА за вас цього ніхто не робитиме.

ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЯКЩО СХВИЛЬОВАНИЙ СВОЄЮ СХИЛЬНІСТЮ ДО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ?

Зверніться за допомогою до АА. Це може допомогти вам.

Контакти групи Фенікс – (044) 360-87-50, (098) 300-01-01

ЩО ТАКЕ АА?

АА складається з чоловіків і жінок, які втратили здатність стримувати свою тягу до спиртного і у яких в результаті пияцтва виникли різні проблеми. Ми прагнемо жити повноцінним життям, у якому немає місця алкоголю, і більшість із нас це вдається. Однак ми переконалися, що для цього потрібна допомога та підтримка інших алкоголіків — членів АА.

ЯКЩО Я ПРИЙДУ НА ЗБІРАННЯ АА, ЧИ НАКЛАДАЄ ЦЕ НА МЕНЕ БУДЬ-ЯКІ ОБОВ’ЯЗКИ?

Жодних зобов’язань це на вас не накладає. Ми не маємо списку членів, ми не ведемо обліку відвідуваності. Ви не повинні представлятися чи розповідати про себе. Якщо ви вирішите більше не відвідувати збори, то агітувати чи набридати вам ніхто не стане.

ЩО, ЯКЩО Я ЗУСТРІЧУ В АА СВОЇХ ЗНАКОМИХ?

Якщо вони там і будуть, то з тієї ж причини, що ви, і про те, що вас зустріли, вони нікому не розкажуть. Ставши членом АА, ви можете зберігати анонімність. Це одна з тих причин, через які ми і називаємося Анонімними Алкоголіками (АА).

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ЗБОРАХ АА?

На зборах АА — різноманітних за формою — алкоголіки, що виступають, розповідають, до чого довело їхнє пияцтво, що вони робили щоб позбутися цієї недуги, і як вони живуть тепер.

ЯК ЦЕ МОЖЕ ДОПОМОГТИ МЕНІ КИНУТИ ПИТИ?

Члени АА – зовсім не терапевти чи наркологи. Але всі ми знаємо, що означає пристраститися до спиртного, обіцяти собі та іншим кинути пити і бути не в змозі виконати цю обіцянку. Єдиний спосіб, яким ми можемо допомогти іншим зцілитись від алкоголізму, це наш власний приклад. І люди, які страждають на алкоголізм, приходячи до нас, бачать, що ми вже кинули пити, і розуміють на нашому прикладі, що зцілитись від алкоголізму можна.

НАВІЩО Ж ПРИХОДЯТЬ НА ЗБИРАННЯ ТІ, ХТО ВЖЕ ЗЛІКУВАЛИ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ?

Ми вважаємо, що «цілком одужати» від алкоголізму неможливо. Ми вже ніколи не зможемо просто пити “в компанії” або “з нагоди”. І те, як ми зможемо утримуватись від вживання спиртного, залежить від того, наскільки ми будемо здорові фізично, психічно та душевно. Для того, щоб вести здоровий спосіб життя, ми й ходимо регулярно на збори, набуваємо там нових знань і користуємося ними. Крім того, ми на власному досвіді переконалися, що чим більше допомагаємо іншим алкоголікам, тим менше тягне до спиртного нас самих.

ЯК МОЖНА ВСТУПИТИ В АА?

Жодного офіційного оформлення членства в АА не існує. Єдине, що від вас вимагається, це твердо вирішити кинути пити, але саме «твердості» багатьом з нас спочатку і не вистачало.

ЯКІВ РОЗМІР ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСОК В АА?

Жодних членських внесків до АА не існує. Зазвичай на зборах проводиться збір пожертв, і кожен дає скільки може. Зібрані кошти йдуть на оренду приміщення, чай тощо.

ЧИ Є АА РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЄЮ?

АА не є релігійною організацією і з жодною релігійною конфесією не пов’язано.

ЧИ МОЖНА ПРИЙТИ НА ЗБІРАННЯ ЗІ СВОЄЮ СІМ’ЄЮ?

І членів сім’ї, і близьких друзів можна наводити лише на відкриті збори. Детальнішу інформацію з цього питання можна отримати у членів вашої місцевої групи АА.

ЩО БИ ВИ МОГЛИ ПОРАДИТИ НОВИМ ЧЛЕНАМ АА?

Ми переконалися в тому, що в АА, як правило, зцілюються від алкоголізму ті, хто:
(а) взагалі не п’є, навіть «по одній»;
(б) регулярно відвідує збори АА;
(в) переймає досвід у тих членів АА, які вже якийсь час не п’ють;
(г) дотримується принципів, викладених у Програмі АА з лікування алкоголізму.

ЯК МЕНІ ЗВʼЯЗАТИСЬ З АА?

Ви можете дізнатися про нас по інтернету, на сайті АА, а також отримати інформацію про наші телефони. У телефоні чергуватиме хтось із членів АА, який із задоволенням відповість на ваші запитання або зв’яже вас з тим, хто може на них відповісти. Якщо ж у вашому регіоні немає телефонної служби АА, то зателефонуйте за номером:

(044) 360-87-50, (098) 300-01-01 (пн., нд. – 10.00 – 19.00)

Для початку вам можуть бути корисні наступні брошури: «АА – погляд з середини (рос. мова)» и «44 питання і відповіді за програмою лікування відалкоголізму (рос. мова)».

Пам’ятайте, що алкоголізм — хвороба, що прогресує. Ставтеся до неї серйозно, навіть якщо ви вважаєте, що вона у вас ще на початковій стадії. Алкоголізм вбиває, і якщо ви алкоголік і продовжуєте пити — вам ставатиме все гірше і гірше.

Відправте заявку і ми звʼяжемось з вами найближчим часом

  Ваше імʼя (обовʼязково)

  Ваш телефон (обовʼязково)

  Ваш Email


  *може бути використаний для інформаційної розсилки

  Ми зберігаємо Вашу анонімність та не розголошуємо особисті дані

  Вам передзвонити? Заповніть форму

   Ваше ім’я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)