fbpx
Група "Фенікс", м. Київ

Гаряча лінія:

(098) 300-01-01

(044) 360-87-50

Наша допомога БЕЗКОШТОВНА

передзвонити?

З книги "Я та АА. 24 години"

"24 години" - 26 лютого

Думка А.А. на цей день

Коли ми прийшли в А.А., ми прийшли до віри в Силу, більшу за нашу. Ми прийшли до віри у Вищий Початок всесвіту, який ми називаємо Богом, і до якого ми можемо звернутися по допомогу. Щоранку у нас – час для тиші. У цей час ми просимо Бога сили, щоб залишитися тверезими наступні двадцять чотири години. І щоночі перед сном ми дякуємо Йому за те, що Він допоміг нам прожити цей день тверезими. ЧИ ВІРЮ Я, ЩО КОЖЕН З ТИХ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК, КОГО Я БАЧУ В А.А., - ЦЕ ПРОЯВ ВЛАДИ БОГА ПЕРЕТВОРИТИ ЛЮДИНУ З П'ЯНИЦІ В НЕПИТУЩОГО?

Медитація на цей день

Я молитимусь про тверезість, як той, хто вмирає від спраги, молиться про воду в пустелі. Чи знаю я, що це таке – відчувати впевненість, що Бог ніколи не підведе мене? Чи впевнений я в цьому, як впевнений у тому, що все ще дихаю? Мені щодня і невпинно треба молитися про посилення моєї віри. У моєму житті є все, тому що насправді все, що мені потрібно, моє, тільки мені бракує віри знати про це. Я - як дитина багатія, що сидить у лахмітті, - хоча навколо мене є все, чого б я не забажав.

Молитва на цей день

Молюся про усвідомлення мною того, що у Бога є все, що мені потрібне. Молюся, щоб дано мені було знати, що сила Його доступна мені.


З книги "Щоденні роздуми"

НЕЗВИЧАЙНА ІСТОРІЯ УСПІХУ

АА не є історією успіху в звичайному значенні цього слова. Це — історія страждання, яке з благодаті перетворилося на духовний прогрес.

Як це бачить Білл
As Bill Sees It, p. 35

Коли я прийшов в АА, я слухав, як інші говорили про реалії свого пияцтва: про самотність, жах та біль. Я почав слухати далі і незабаром почув зовсім інше — реальність тверезості. Це реальність свободи та щастя, мети та напрямку, розсудливості та спокою з Богом, з самим собою та іншими людьми. Відвідуючи збори, я знову і знову повертаюся до цієї реальності. Я бачу її в очах і чую в голосах людей навколо мене. Працюючи за Програмою, я знаходжу напрям і силу, щоб зробити цю Програму своєю. Радість АА полягає в тому, що ця нова реальність доступна мені.

 


Вам передзвонити? Заповніть форму

    Ваше ім’я (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)