fbpx
Група "Фенікс", м. Київ

Гаряча лінія:

(098) 300-01-01

(044) 360-87-50

Наша допомога БЕЗКОШТОВНА

передзвонити?

Коротко про АА

Що таке А.А.?

Анонімні Алкоголіки – це всесвітнє добровільне товариство чоловіків та жінок усіх прошарків суспільства, які збираються  разом, щоб досягти тверезості і підтримувати її. Єдиною умовою для членства є бажання кинути пити. Не має ніяких вступних чи обов’язкових внесків для членства в А.А. 

Чисельність на сьогодні

Вважається, що існує понад 200000 груп і близько 2 500 000 членів у 180 країнах. 

Стосунки зі сторонніми організаціями

Товариство прийняло політику “співпраці, а не приєднання” до інших організацій, що опікуються проблемами алкоголізму. Ми не маємо ніякої думки з приводу питань, що не стосуються діяльності А.А, не підтримуємо і не виступаємо проти будь-чиїх інтересів. 

Як підтримується А.А.

За роки свого існування Анонімні Алкоголіки пропрацювали і закріпили традицію повної самостійності та відмови від прийняття внесків від осіб, що не є членами Співтовариства. В межах Товариства сума пожертви від будь-якого самостійного члена обмежується 1000 доларами в рік. 

Як члени А.А підтримують тверезість

Програма одужання в А.А передбачає повне утримання. Члени просто утримуються від першої чарки, кожного разу один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдячуючи чесній роботі за запропонованою програмою “Дванадцять Кроків” А.А.

Чому Анонімні Алкоголіки “анонімні”

Анонімність – духовная основа А.А. Це дисциплінує Товариство, щоби керувати собою, керуючись швидше принципами, ніж особистими інтересами. Ми – товариство рівних за статусом. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму, а не особистостей, що беруть участь у програмі. Анонімність в засобах масової інформації убезпечує Спільноту, особливо новачків від того, що їх членство в А.А. буде оприлюднено. 

Як починалось А.А

А.А. засновано в 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером та хірургом зі штату Огайо(обидвох вже немає в живих), котрі були “безнадійними” пияками. Вони заснували Спільноту, щоб допомогти іншим, що потерпають від “алкоголізму” і самим залишатися тверезими. А.А. зростало з появою автономних груп, спочатку в Сполучених штатах, а потім і по всьому світу.

Як ви можете знайти А.А у вашому місті 

Шукайте “Анонімних Алкоголіків” в інтернеті, на сайті А.А, а також ви можете отримати інформацію за нашими телефонами. У більшості міст є центральний Офіс А.А., що складається переважно з добровольців А.А. Вони будуть раді відповісти на ваші питання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.
(044) 360-87-50, (098) 300-01-01 (пн., вс. – 10.00 – 19.00)

Чого А.А. не робить:

 • не зберігає записів про членство чи історії випадків 
 • не бере участі та не підтримує досліджень  
 • не входить в ради чи суспільні структури(хоча члени А.А., групи та офіси обслуговування часто особисто співпрацюють з ними) 
 • не слідкує і не намагається контролювати своїх членів 
 • не складає медичні чи психіатричні прогнози і не дає порад в медицині чи психіатрії
 • не надає послуг по обслуговуванню чи догляду за літніми людьми чи новонародженими
 • не пропонує релігійних послуг
 • не надає житла, не забезпечує харчами, одягом, робочими місцями, грошима чи іншими благами і не надає соціального забезпечення.
 • не надає консультацій по сімейним чи професійно-технічним питанням
 • не надає листів з рекомендаціями чи довідок адвокатам, працівникам суду, соціальним агентствам, працедавцям, для умовного звільнення і т.д.

Залишіть заявку і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

  Ваше імʼя (обовʼязково)

  Ваш телефон (обовʼязково)

  Ваш Email


  *може бути використаний для інформаційної розсилки

  Ми зберігаємо Вашу анонімність та не розголошуємо особисті дані

  Вам передзвонити? Заповніть форму

   Ваше ім’я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)